Blog > Komentarze do wpisu
Mecze w 2005 roku

29 marca, Łęczyca, POLSKA - ANGLIA 1:1 (0:1). Bramka: Sznyrowska (60). POLSKA: Katarzyna Jankowska - Anna Konsek, Paulina Kawalec (46, Kamila Darda), Monika Trzebuniak, Joanna Operskalska, Katarzyna Janiszek, Kamila Kmiecik, Marta Stobba, Katarzyna Rusek (87, Joanna Płonowska), Anna Sznyrowska (70, Emilia Bezdziecka), Anna Błażejewska (61, Patrycja Wiœniewska).

 

31 marca, Kutno, POLSKA - ANGLIA 0:1 (0:1). POLSKA: Dominika Wylężek - Angelika Markowska (46, Kamila Darda), Joanna Operskalska, Monika Trzebuniak, Hanna Konsek, Marta Woźniak, Marta Stobba, Kamila Kmiecik, Katarzyna Rusek (68, Katarzyna Janiszek), Anna Sznyrowska (46, Anna Błażejewska), Emilia Bezdziecka (46, Patrycja Wiśniewska).

 

9 kwietnia, Czaniec, POLSKA - CZECHY 1:1 (1:0). Bramka: Wiśniewska (40). POLSKA: Dominika Wylężek - Kamila Darda (46, Joanna Operskalska), Teresa Kaczerewska, Paulina Kawalec, Angelika Markowska, Nina Patalon (65, Katarzyna Janiszek), Kamila Kmiecik (46, Monika Trzebuniak), Marta Woźniak, Joanna Płonowska (46, Marta Stobba), Patrycja Wiśniewska (80, Hanna Konsek), Emilia Bezdziecka (46, Anna Sznyrowska).

 

10 kwietnia, Tychy, POLSKA - CZECHY 1:0 (1:0) . Bramka: Błażejewska (5). POLSKA: Katarzyna Jankowska - Joanna Operskalska, Monika Trzebuniak, Paulina Kawalec, Hanna Konsek, Katarzyna Rusek, Marta Stobba, Kamila Kmiecik, Katarzyna Janiszek (46, Marta Woźniak; 55, Paulina Płonowska), Anna Sznyrowska (46, Patrycja Wiśniewska), Anna Błażejewska (70, Emilia Bezdziecka).

 

II RUNDA ELIMINACJI ME W SZWAJCARII - 2. MIEJSCE NA 4 DRUŻYNY

 

26 kwietnia, Wohlen, POLSKA - UKRAINA 1:0 (1:0). Bramka: Błażejewska (42). POLSKA: Katarzyna Jankowska - Joanna Operskalska, Monika Trzebuniak, Paulina Kawalec, Anna Konsek, Katarzyna Rusek, Marta Stobba, Kamila Kmiecik, Marta Woźniak (90, Joanna Płonowska), Anna Błażejewska (82, Patrycja Wiśniewska), Anna Sznyrowska (62, Agata Tarczyńska).

 

28 kwietnia, Altburon, SZWAJCARIA - POLSKA 4:1 (2:1) . Bramka: Rusek (26). POLSKA: Katarzyna Jankowska - Joanna Operskalska, Monika Trzebuniak, Paulina Kawalec, Anna Konsek, Katarzyna Rusek (65, Agata Tarczyńska), Marta Stobba, Kamila Kmiecik, Katarzyna Janiszek, Anna Błażejewska (75, Angelika Markowska), Anna Sznyrowska (57, Patrycja Wiśniewska).

 

30 kwietnia, Altburon, POLSKA - IRLANDIA PŁN. 3:1 (1:0). Bramki: Błażejewska (24, 82), Stobba (74). POLSKA: Dominika Wylężek - Kamila Darda, Monika Trzebuniak (57, Joanna Płonowska), Joanna Operskalska, Anna Konsek, Katarzyna Janiszek, Marta Stobba, Kamila Kmiecik, Marta Woźniak, Anna Błażejewska (83, Patrycja Wiśniewska), Agata Tarczyńska (67, Anna Sznyrowska).

 

KADRA U-19 KOBIET NA TURNIEJ EL. ME - Anna Błażejewska, Kamila Darda, Katarzyna Jankowska, Joanna Płonowska, Katarzyna Rusek, Marta Woźniak (Medyk Konin), Katarzyna Janiszek, Agata Tarczyńska, Monika Trzebuniak, Dominika Wylężek (AZS Wrocław), Paulina Kawalec, Anna Sznyrowska (Cisy Nałęczów), Kamila Kmiecik (Gol Częstochowa), Hanna Konsek (Unia Racibórz), Angelika Markowska (MUKS Praga Warszawa), Joanna Operskalska, Marta Stobba (Czarni Sosnowiec), Patrycja Wiśniewska (Zaborze Zabrze).

 

TURNIEJ "BALTIC CUP" NA LITWIE - 1. MIEJSCE NA 4 DRUŻYNY

 

22 lipca, Ukmerge, ŁOTWA - POLSKA 0:5 (0:0). Bramki: Bandych (53, 54, 80), Wolska (57), Gonzalez (61). POLSKA: Katarzyna Jankowska - Joanna Płonowska, Joanna Operskalska, Paulina Kawalec (70, Marzena Grzelińska), Hanna Konsek, Anna Tymińska (46, Kinga Bandych), Karolina Wolska (65, Natalia Czernielewska), Sofia Gonzalez, Justyna Polak (75, Patrycja Rżany), Anna Królikowska (75, Anna Kulczyńska), Magdalena Mateńko (46, Katarzyna Mikula).

 

23 lipca, Ukmerge, POLSKA - ESTONIA 4:0 (0:0). Bramki: Mikula (49, 78), Gonzalez (55), Bandych (89). POLSKA: Anna Bocian - Joanna Płonowska (65, Teresa Kaczerewska), Joanna Operskalska, Marzena Grzelińska, Hanna Konsek, Sofia Gonzalez (75, Anna Tymińska), Karolina Wolska (46, Kinga Bandych), Natasza Górnicka (80, Justyna Polak), Natalia Chudzik, Anna Kulczyńska (46, Katarzyna Mikula), Anna Ciupińska (70, Patrycja Rżany).

 

24 lipca, Ukmerge, POLSKA - LITWA 3:0 (1:0) . Bramki: Bandych (13), Królikowska (53), Mateńko (75). POLSKA: Katarzyna Jankowska - Hanna Konsek, Joanna Operskalska, Paulina Kawalec, Joanna Płonowska, Kinga Bandych (60, Anna Tymińska), Karolina Wolska, Sofia Gonzalez (73, Natasza Górnicka), Natalia Chudzik, Anna Królikowska, Katarzyna Mikula (46, Magdalena Mateńko).

 

KADRA NA TURNIEJ BALTIC CUP - Kinga Bandych (KS Strzybnica), Anna Bocian, Natalia Chudzik, Anna Królikowska (Victoria Sianów), Anna Ciupińska (Zamłynie Radom), Natalia Czernielewska, Katarzyna Jankowska, Joanna Płonowska, Justyna Polak, Karolina Wolska (Medyk Konin), Sofia Gonzalez, Patrycja Rżany (Sokół Kolbuszowa), Natasza Górnicka, Marzena Grzelińska, Teresa Kaczerewska (Unia Opole), Paulina Kawalec (Cisy Nałęczów), Hanna Konsek (Unia Racibórz), Magdalena Mateńko (MUKS Praga Warszawa), Katarzyna Mikula (Stilon Gorzów), Joanna Operskalska (Czarni Sosnowiec), Agata Tarczyńska (AZS Wrocław), Anna Tymińska (Mitech Żywiec).

 

ELIMINACYJNY TURNIEJ ME W POLSCE - 1. MIEJSCE NA 4 DRUŻYNY

 

27 września, Dębica, POLSKA - AZERBEJDŻAN 7:0 (3:0) . Bramki: Wolska (10), Bochra (29, 52), Wiśniewska (37), Kmiecik (85), Amaragi (89-samobójcza), Górnicka (90+2). POLSKA: Katarzyna Jankowska - Joanna Płonowska, Joanna Operskalska, Natasza Górnicka, Hanna Konsek, Agata Tarczyńska, Karolina Wolska (60, Anna Tymińska), Kamila Kmiecik, Natalia Chudzik (64, Justyna Polak), Karolina Bochra, Patrycja Wiśniewski (46, Kinga Bandych).

 

29 września, Dębica, POLSKA - SŁOWENIA 3:0 (2:0). Bramki: Chudzik (24-karny), Bandych (41), Górnicka (79). POLSKA: Dominika Wylężek - Joanna Płonowska, Joanna Operskalska, Natasza Górnicka, Hanna Konsek, Agata Tarczyńska,  Karolina Wolska (58, Marzena Grzelińska), Kamil Kmiecik, Natalia Chudzik, Karolina Bochra (65, Anna Królikowska), Kinga Bandych (82, Patrycja Wiśniewska).

 

1 października, Dębica, POLSKA - CZECHY 0:0. POLSKA: Katarzyna Jankowska - Joanna Płonowska, Joanna Operskalska, Natasza Górnicka, Hanna Konsek, Agata Tarczyńska, Karolina Wolska, Kamil Kmiecik, Natalia Chudzik, Karolina Bochra, Anna Królikowska (46, Patrycja Wiśniewska).

 

KADRA NA ELIMINACYJNY TURNIEJ ME - Kinga Bandych (KS Strzybnica), Dominika Wylężek (AZS Wrocław), Karolina Bochra, Kamila Kmiecik (UKS Gol Częstochowa), Natalia Chudzik, Natasza Górnicka, Katarzyna Jankowska, Joanna Płonowska, Justyna Polak, Karolina Wolska (Medyk Konin), Marzena Grzelińska (Unia Opole), Paulina Kawalec, Anna Tymińska (Cisy Nałęczów), Hanna Konsek (Unia Racibórz), Anna Królikowka (Victoria Sianów), Joanna Operskalka (Sparta Lubliniec), Agata Tarczyńska (FC Saarbruecken, Niemcy), Patrycja Wiśniewska (KS Zabrze).

środa, 19 lipca 2006, pilkanoznakobiet

Polecane wpisy